Apie kavą NESCAFÉ planas

NESCAFÉ planas,
kuriam pritarsite ir jūs.

NESCAFÉ – pasaulyje pirmaujantis kavos prekės ženklas. 2009 m. šio ženklo produktų parduota už maždaug 10 milijardų eurų. Kiekvieną sekundę išgeriama maždaug 4 600 NESCAFÉ kavos puodelių. Tikimės, kad prisijungsite ir jūs.

NESCAFÉ planas

Gera reputacija įpareigoja. Kruopščiai stebime ir kontroliuojame kiekvieną žingsnį nuo kavos pupelės iki kavos gėrimo jūsų puodelyje. Tačiau rūpinamės ne tik kava. Štai kodėl mums svarbus NESCAFÉ planas – pasaulinė iniciatyva, palaikanti atsakingą ūkininkavimą, gamybą ir vartojimą.

Ką mes darome konkrečiai?

  • Kartu su partneriais remiame ūkininkus, investuojame į atsakingą gamybą ir ekologinę edukaciją.
  • Laikydamiesi NESCAFÉ plano sukūrėme kavos aparatus NESCAFÉ ALEGRIA ir NESCAFÉ MILANO. Jie naudoja mažiau vandens bei energijos, taip leisdami kiekvienam mūsų klientui prisidėti prie aplinkos resursų tausojimo.
  • Kuriame aparatus skirtingiems poreikiams tam, kad jums nereiktų naudoti daugiau išteklių, nei būtina. Pasirinkite teisingai ir žinosite, kad taupote savo pinigus ir elgiatės atsakingai.

Per ateinantį dešimtmetį (2011–2020 m.) „NESTLÉ“ į kavos projektus ketina investuoti 500 milijonų Šveicarijos frankų, iš kurių 350 milijonų skirta NESCAFÉ planui įgyvendinti. Mes nešnekame tuščiai. Per paskutinius 10 metų į kavos projektus jau investavome 200 milijonų Šveicarijos frankų.

Jūsų dėmesiui – trumpas filmas apie NESCAFÉ planą, kuris vienija 450 000 ūkininkų visame pasaulyje ir edukuoja apie atsakingą kavos auginimą bei vartojimą: