Atgal į sąrašą

Kavos aparatas NESCAFÉ ALEGRIA 8/60

Skirta nuo 50 iki 100 asmenų kolektyvui, paruošia nuo 30 iki 100 kavos puodelių per dieną.

50-100 30-100

Kavos gamybai naudoja: kavos granules

Kavos aparatas NESCAFÉ ALEGRIA 8/60

Skirta nuo 50 iki 100 asmenų kolektyvui, paruošia nuo 30 iki 100 kavos puodelių per dieną.

50-100 30-100

Kavos gamybai naudoja: kavos granules

Galingesnis ir greitesnis nei atrodo ir užtikrintai gaminantis aukščiausios kokybės kavą Jums, Jūsų svečiams bei klientams.

8 rūšių kava per trumpą laiką

  • Kiekis: 8 rūšių kava, 50–80 puodelių per dieną;
  • Greitis: nuo 9 sekundžių;
  • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 Eur;
  • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo.
drink-1-big

Espresso kava

drink-1-big

Espresso kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-2-big

Kava su pienu

drink-2-big

Kava su pienu

drink-6-big

Latte kava

drink-6-big

Latte kava

drink-3-big

Cappuccino kava

drink-3-big

Cappuccino kava

00-gerimai

Cappuccino su šokoladu

00-gerimai

Cappuccino su šokoladu

12-karstas_sokoladas_su_pienu

Karštas šokoladas su pienu

12-karstas_sokoladas_su_pienu

Karštas šokoladas su pienu

08-arbata

Arbata Nestea Lemon

08-arbata

Arbata Nestea Lemon

09-sultinys

Maggi vištienos sultinys

09-sultinys

Maggi vištienos sultinys

Patikimas kavos aparatas

Patikimas kavos aparatas, teikiantis net 8 rūšių populiariausių gėrimų pasirinkimą vienu mygtuko paspaudimu. Idealus didesnėms įmonėms, kavinėms ar viešbučiams – šis vidutinio dydžio aparatas gali lengvai atlikti gerokai už save didesnių prietaisų darbą. NESCAFÉ Alegria 8/60 gerai atrodo, greitai dirba ir leidžia mėgautis puikia kava visada, kai to norisi. Nemokamai suteiksime meniu, iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai.

Tinka

Didelėms įmonėms, kavinėms, viešbučiams.

8 rūšių gėrimai

60–80 puodelių per dieną.

Greitis

Kavos puodelio pagaminimo laikas – nuo 9 sekundžių.

Priežiūra

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo.

Išvaizda

Jis atrodo taip, kaip dirba: sumaniai, švariai ir skaniai. Šiuolaikiškas dizainas ir visiems žinomas NESCAFÉ vardas žada tai, ką visada ištęsi – profesionalumą ir kokybę.

Nemokama priežiūra besinuomojantiems

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

Pajungimas

Nuo vandentiekio arba vandens talpos (20 l).

Kavos aparato išmatavimai

Aukštis 61,5 cm
Gylis 62 cm
Plotis 46 cm
Svoris 35 kg

Kavos aparato techninės charakteristikos

Įtampa: 220V
Elektros suvartojimas: 1200W
Gėrimų pasirinkimas: 8
5 talpos produktams: 3,5 l ir 1,7 l talpos
50–80 puodelių per dieną
Monetų priėmimas: Pasirinktinai
Espresso puodelio stovelis
Mikseriai: 4
Gamintojas „Rhea Vendors“

Servisas

NESTLÉ PROFESSIONAL atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis.

Mokymai

NESTLÉ PROFESSIONAL arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras.

Komercinė pagalba

NESTLÉ PROFESSIONAL savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava.

Produktai

Produktus Klientui tiekia NESTLÉ PROFESSIONAL logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius.

Kokybė

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų NESTLÉ PROFESSIONAL Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai NESTLÉ PROFESSIONAL produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%.

Kliento įsipareigojimai

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik NESTLÉ PROFESSIONAL produktus, tiekiamus per NESTLÉ PROFESSIONAL distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui.

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, NESTLÉ PROFESSIONAL reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.