Atgal į sąrašą

Kavos aparatas NESCAFÉ LARHEA EC V+

Skirta iki 20 asmenų kolektyvui, paruošia iki 40 kavos puodelių per dieną.

0-20 0-40

Kavos gamybai naudoja: kavos pupeles

Kavos aparatas NESCAFÉ LARHEA EC V+

Skirta iki 20 asmenų kolektyvui, paruošia iki 40 kavos puodelių per dieną.

0-20 0-40

Kavos gamybai naudoja: kavos pupeles

Naujoji laRhea eC V+ elegantiška, išmani, itin lengvai valdoma bei kompaktiška įranga atskleidžianti geriausias kavos pupelių savybes jūsų puodelyje.

  • Kiekis: 12 gėrimų, iki 40 puodelių per dieną.
  • Greitis: 40–46 sekundės.
  • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 Eur.
  • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Tereikia ištuštinti talpą su kavos tirčiais bei nustatyti automatinio skalavimo funkciją.
drink-1-big

Espresso kava

drink-1-big

Espresso kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-2-big

Kava su pienu

drink-2-big

Kava su pienu

drink-6-big

Latte kava

drink-6-big

Latte kava

drink-3-big

Cappuccino kava

drink-3-big

Cappuccino kava

Elegantiškas, lengvai valdomas bei kompaktiškas

NESCAFÉ LaRhea eC V+ – elegantiškas, lengvai valdomas bei kompaktiškas. Idealus nedideliems biurams ar kavinukėms, kur išgeriama apie 40 puodelių kavos per dieną. Dirba nuolat skubančių žmonių ritmu – norimas kvapnios kavos puodelis jūsų rankose bus per keletą sekundžių. Kokia tai bus kava? Rinksitės iš 12 rūšių: sodrus espresso, juoda kava, švelnūs kavos gėrimai su pienu ar tiesiog karštas vanduo. Bet kuriuo atveju tai bus išties skanu ir kokybiška. Kavinėms pasiūlysime popierinių NESCAFÉ puodelių, nemokamai – meniu iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai.

Inovatyvus kavos aparatas

Apdovanojimus laimėjusi, patentuota Variplus technologija yra sistema sudaryta iš trijų komponentų – Variflex, Varigrind bei Varitherm – kuri užtikrina idealų kavos pupelių malimą, suspaudimą, vandens kiekį bei temperatūrą, leidžiant personalizuoti parametrus kiekvienam gėrimo pasirinkimui.

Varigrind®

kavos malūnas adaptuojasi prie per laiką natūraliai nusidėvinčių geležčių, taip užtikrindamas stabilų kavos malimą bei sumažindamas techninio apsilankymo būtinybę.

Variflex®

suspaudžia sumaltas kavos pupeles taip, jog išgaunama kava yra tobulai subalansuoto skonio su tiršta aukso spalvos krema.

Varitherm®

indukcinė šildymo sistema sumažina energijos suvartojimą bei nukalkinimo poreikį tuo pačiu įgalindama nustatyti norimą temperatūrą kiekvienam kavos gėrimo pasirinkimui.

Tinka

Nedideliems biurams ar kavinukėms.

12 rūšių kava

iki 40 puodelių per dieną.

Greitis

Juodos kavos puodelis pagaminamas per 40–46 sekundes

Priežiūra

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Tereikia ištuštinti talpą su kavos tirčiais bei nustatyti automatinio skalavimo funkciją.

Išvaizda

Jis atrodo taip, kaip dirba: sumaniai, švariai ir skaniai. Šiuolaikiškas dizainas ir visiems žinomas NESCAFÉ vardas žada tai, ką visada ištęsi – profesionalumą ir kokybę

Pajungimas

Nuo vandentiekio arba vandens talpos (20 l).

Nemokama priežiūra besinuomojantiems

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

Gėrimų savikaina

Kavos puodelio savikaina – nuo 0,09 Eur.

Kavos aparato išmatavimai

Aukštis 55,8 cm
Gylis 55,1 cm
Plotis 31,8 cm
Svoris 29,4 kg

Kavos aparato techninės charakteristikos

Įtampa: 230V
Elektros suvartojimas: 3000W
Gėrimų pasirinkimas: 12
3 talpos produktams: Pupelių: 0,7 kg
Vandens rezervuaras: Pajungimas nuo vandentiekio arba vandens talpos (pvz: 20L)
Mikseriai: 1
Kavos malūnas: 1
Espresso puodelio stovelis
40 puodelių per dieną
Gamintojas „Rhea Vendors“

Servisas

NESTLÉ PROFESSIONAL atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis.

Mokymai

NESTLÉ PROFESSIONAL arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras.

Komercinė pagalba

NESTLÉ PROFESSIONAL savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava.

Produktai

Produktus Klientui tiekia NESTLÉ PROFESSIONAL logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius.

Kokybė

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų NESTLÉ PROFESSIONAL Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai NESTLÉ PROFESSIONAL produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%.

Kliento įsipareigojimai

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik NESTLÉ PROFESSIONAL produktus, tiekiamus per NESTLÉ PROFESSIONAL distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui.

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, NESTLÉ PROFESSIONAL reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.