Atgal į sąrašą

Kavos aparatas NESCAFÉ MILANO 6/30

Skirta iki 20 asmenų kolektyvui, paruošia iki 50 kavos puodelių per dieną.

0-20 0-50

Kavos gamybai naudoja: kavos granules

Kavos aparatas NESCAFÉ MILANO 6/30

Skirta iki 20 asmenų kolektyvui, paruošia iki 50 kavos puodelių per dieną.

0-20 0-50

Kavos gamybai naudoja: kavos granules

Kompaktiškas, greitas, su patobulinta kavos ruošimo technologija ir papildomais aksesuarais. Kvapni kava nedideliems biurams ir kavinukėms.

  • Kiekis: 6 gėrimai, 30–50 puodelių per dieną.
  • Greitis: 10–12 sekundžių.
  • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 Eur.
  • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo.
drink-1-big

Espresso kava

drink-1-big

Espresso kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-6-big

Latte kava

drink-6-big

Latte kava

drink-3-big

Cappuccino kava

drink-3-big

Cappuccino kava

00-gerimai

Cappuccino su šokoladu

00-gerimai

Cappuccino su šokoladu

12-karstas_sokoladas_su_pienu

Karštas šokoladas su pienu

12-karstas_sokoladas_su_pienu

Karštas šokoladas su pienu

Stilingas, patikimas ir darbštus

NESCAFÉ Milano 6/30 – stilingas, patikimas ir darbštus. Idealus nedideliems viešbučiams, biurams ar kavinukėms, kur išgeriama apie 30 puodelių kavos per dieną. Dirba nuolat skubančių žmonių ritmu – norimas kvapnios kavos puodelis jūsų rankose bus per keletą sekundžių. Kokia tai bus kava? Rinksitės iš 6 rūšių: sodrus espresso, juoda kava, švelnūs kavos gėrimai su pienu ar tiesiog karštas vanduo. Bet kuriuo atveju tai bus išties skanu ir kokybiška. Kavinėms pasiūlysime popierinių NESCAFÉ puodelių, nemokamai – meniu iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai.

Tinka

Nedideliems biurams ar kavinukėms.

6 rūšių kava

30–50 puodelių per dieną.

Greitis

Puodelis kavos pagaminamas per 10–15 sekundžių.

Priežiūra

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo.

Išvaizda

Juodas, šiuolaikiškas dizainas ir visiems žinomas NESCAFÉ vardas žada tai, ką visada ištęsi – profesionalumą ir kokybę.

Pajungimas

Nuo vandentiekio arba vandens talpos (20 l).

Nemokama priežiūra besinuomojantiems

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

Gėrimų savikaina

Kavos puodelio savikaina – nuo 0, 09 Eur.

Kavos aparato išmatavimai

Aukštis 57 cm
Gylis 49 cm
Plotis 31,5 cm
Svoris 21 kg

Kavos aparato techninės charakteristikos

Įtampa: 220V
Elektros suvartojimas: 1200W
Gėrimų pasirinkimas: 6
4 talpos produktams: 1,7 l
Vandens rezervuaras: Pajungimas nuo vandentiekio arba vandens talpos (pvz: 15L)
Mikseriai: 2
Espresso puodelio stovelis
Boilerio temperatūros daviklis
20–50 puodelių per dieną
Gamintojas „Rhea Vendors“

Servisas

NESTLÉ PROFESSIONAL atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis.

Mokymai

NESTLÉ PROFESSIONAL arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras.

Komercinė pagalba

NESTLÉ PROFESSIONAL savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava.

Produktai

Produktus Klientui tiekia NESTLÉ PROFESSIONAL logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius.

Kokybė

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų NESTLÉ PROFESSIONAL Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai NESTLÉ PROFESSIONAL produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%.

Kliento įsipareigojimai

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik NESTLÉ PROFESSIONAL produktus, tiekiamus per NESTLÉ PROFESSIONAL distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui.

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, NESTLÉ PROFESSIONAL reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.