Atgal į sąrašą

Kavos aparatas NESCAFÉ MILANO 8/60

Skirta nuo 30 iki 100 asmenų, paruošia iki 60 kavos puodelių per dieną.

30-100 0-60

Kavos gamybai naudoja: kavos granules

Kavos aparatas NESCAFÉ MILANO 8/60

Skirta nuo 30 iki 100 asmenų, paruošia iki 60 kavos puodelių per dieną.

30-100 0-60

Kavos gamybai naudoja: kavos granules

Itališkas dizainas ir europietiško stiliaus kavos gėrimai vieno mygtuko paspaudimu.

  • Kiekis: 8 rūšių gėrimai, 60 puodelių per dieną.
  • Greitis: espresso pagaminama per 9, cappuccino – per 22, o latte – per 36 sekundes.
  • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 Eur.
  • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo.
drink-1-big

Espresso kava

drink-1-big

Espresso kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-7-big

Juoda kava

drink-2-big

Kava su pienu

drink-2-big

Kava su pienu

drink-6-big

Latte kava

drink-6-big

Latte kava

drink-3-big

Cappuccino kava

drink-3-big

Cappuccino kava

00-gerimai

Cappuccino su šokoladu

00-gerimai

Cappuccino su šokoladu

12-karstas_sokoladas_su_pienu

Karštas šokoladas su pienu

12-karstas_sokoladas_su_pienu

Karštas šokoladas su pienu

Europietiško stiliaus kavos gėrimai

NESCAFÉ Milano 8/60 – tai europietiško stiliaus kavos gėrimai vieno mygtuko paspaudimu. Vidutiniškai 60 gėrimų per dieną gaminantis aparatas kiekvieną puodelį ruošia atskirai tam, kad kiekvieną kartą pilnai atsiskleistų kavos aromatas ir skonis. Espresso su standžia putele, tobulai suplakta cappuccino ir švelnios, puošnios latte kiekvieną dieną džiugins širdį ir didins pajamas. Kavinėms pasiūlysime popierinių NESCAFÉ puodelių, nemokamai – meniu iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai.

8 rūšių gėrimai

60 puodelių per dieną.

Greitis

Vidutiniškai 30 % greitesnis nei rinkos konkurentai: espresso pagaminama per 9, cappuccino – per 22, o latte – per 36 sekundes.

Inovatyvi „Turbo Chambers“ sistema

Leidžia pagaminti espresso su išties stora putele ir tobulai išplaka pieną cappuccino ar latte kavoms.

Priežiūra

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo.

Išvaizda

Stilingas itališkas dizainas moka patraukti dėmesį ir suvilioti vien savo išvaizda. Klientams patrauklus ir šiuolaikiškas, liečiamas ekranas.

Nemokama priežiūra besinuomojantiems

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

Kavos aparato išmatavimai

Aukštis 66 cm
Gylis 62 cm
Plotis 46 cm
Svoris 35,8 kg

Kavos aparato techninės charakteristikos

Įtampa: 220V
Elektros suvartojimas: 1200W
Gėrimų pasirinkimas: 8
5 talpos produktams: 3,5 l ir 1,7 l talpos
60–80 puodelių per dieną
Espresso puodelio stovelis
Tiesioginė karšto vandens fukcija
Mikseriai: 3
Automatinė praplovimo funkcija
Gamintojas „Rhea Vendors“

Servisas

NESTLÉ PROFESSIONAL atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis.

Mokymai

NESTLÉ PROFESSIONAL arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras.

Komercinė pagalba

NESTLÉ PROFESSIONAL savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava.

Produktai

Produktus Klientui tiekia NESTLÉ PROFESSIONAL logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius.

Kokybė

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų NESTLÉ PROFESSIONAL Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai NESTLÉ PROFESSIONAL produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%.

Kliento įsipareigojimai

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik NESTLÉ PROFESSIONAL produktus, tiekiamus per NESTLÉ PROFESSIONAL distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui.

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, NESTLÉ PROFESSIONAL reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.