Kavos aparatų nuoma ir servisas

Išsinuomoję NESTLÉ kavos aparatą, jūs ne tik mėgausitės populiariausia pasaulyje kava, bet sutaupysite pinigų, energijos bei laiko. Kiekvieną aparatą suprogramuojame jūsų verslo individualiems poreikiams, kas pusmetį nemokamai patikriname ir operatyviai reguojame, jei reikia pagalbos. Ne veltui mumis pasitiki 120 Lietuvos įmonių.

1

Padėsime išsirinkti kavos aparatą tinkamiausią jums

Kiekvienas mūsų kavos aparatas sukurtas skirtingiems poreikiams. Juk jei geros kavos pageidauja nedidelio biuro komanda, jai nereikia galingo prietaiso, galinčio lengvai aptarnauti didelės konferencijos dalyvius, tiesa? Mes kuriame savo klientų džiaugsmui ir patogumui, ne lėšų ir energijos švaistymui.

Gėrimų savikaina nuo 0,09 € už puodelį.

2

Paruošime naudojimui

Nepakeičiamas kavos aparatas biure ar įstaigoje atsiras beveik nepastebimai. Jūs nuspręsite, kokių gėrimų ir kokio dydžio puodelių norėsite, tuomet mes aparatą suprogramuosime, atvešime jums ir paruošime naudojimui. Nuo skambučio mums iki viliojančio kavos kvapo biure jus skiria tik 5 dienos! Labai skubate? Paskubėsime ir mes. Suprantama, visa tai – nemokamai.

Vos 5 dienos - ir kavos aparatas paruoštas jums.

3

Apmokysime darbuotojus

Mūsų kavos aparatai itin draugiški vartotojams. Jais patogu naudotis ir lengva prižiūrėti – kaip tai daryti nuosekliai parodysime ir išaiškinsime jūsų darbuotojams. Taip pat juos supažindinsime su gėrimams naudojamais produktais – kad kiekvieną dieną lydėtų tobula kava.

Itin paprastas aparatų valdymas ir priežiūra.

4

Nemokama techninė priežiūra

NESCAFÉ kavos aparatai visame pasaulyje vertinami už patikimumą. Nepaisant to, kiekvieną pusmetį nemokamai atliekame kiekvieno aparato techninę profilaktiką. O jei kartais kas nutiktų – gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

Jei kartais kas nutiktų – gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

5

Užtikrinsime aukščiausią kokybę

Periodiškai atliekame aparatų auditą – nes mums kokybė svarbi tiek pat, kiek jums. Dirbame tam, kad jūsų darbuotojai ir svečiai kiekvieną kartą paspaudę aparato mygtuką mėgautųsi visada atpažįstamu savo pamėgto gėrimo aromato ir skonio deriniu.

Išskirtinis dėmesys gėrimų kokybei.

6

Padėsime parduoti

Parduodantiems gėrimus rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų parduodamus, specialiai NESCAFÉ kavai sukurtus papildomus aksesuarus pardavimams didinti (puodeliai, lėkštutės, šaukšteliai, padėkliukai ir pan.).

Norite dar daugiau klientų dėmesio? Tokias komunikacijos priemones kaip plakatai ar meniu padovanosime nemokamai.

Nepratusiems planuoti mielai padėsime sudaryti gėrimų meniu ir patarsime, kiek ir kokių produktų reiktų įsigyti.

Tegu žinia apie puikią jūsų kavą pasiekia kuo daugiau žmonių!