Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

KAVOS APARATAS NESCAFÉ® ALEGRIA 6/30

Kompaktiškas, greitas ir pats populiariausias. Kvapni kava nedideliems viešbučiams, biurams ir kavinukėms.  

  • Kiekis: 6 gėrimai, 30–50 puodelių per dieną. 
  • Greitis: 10–12 sekundžių.
  • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 EUR. 
  • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo.

Nuo €39 /mėn 

  • Espresso kava 
  • Juoda kava 
  • Latte kava 
  • Cappuccino kava 
  • Cappuccino su šokoladu 
  • Karštas šokoladas su pienu 

                   

Stilingas, patikimas ir darbštus 

NESCAFÉ® Alegria 6/30 – stilingas, patikimas ir darbštus. Idealus nedideliems biurams ar kavinukėms, kur išgeriama apie 30 puodelių kavos per dieną. Dirba nuolat skubančių žmonių ritmu – norimas kvapnios kavos puodelis jūsų rankose bus per keletą sekundžių. Kokia tai bus kava? Rinksitės iš 6 rūšių: sodrus espresso, juoda kava, švelnūs kavos gėrimai su pienu ar tiesiog karštas vanduo. Bet kuriuo atveju tai bus išties skanu ir kokybiška. Kavinėms pasiūlysime popierinių NESCAFÉ® puodelių, nemokamai – meniu iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai.

Tinka 

Nedideliems biurams ar kavinukėms. 

6 rūšių kava 

30–50 puodelių per dieną. 

Greitis 

Puodelis kavos pagaminamas per 10–15 sekundžių. 

Priežiūra 

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo. 

Išvaizda 

Jis atrodo taip, kaip dirba: sumaniai, švariai ir skaniai. Šiuolaikiškas dizainas ir visiems žinomas NESCAFÉ® vardas žada tai, ką visada ištęsi – profesionalumą ir kokybę

Pajungimas 

Nuo vandentiekio arba vandens talpos (20 l). Galima pasirinkti konfigūraciją su viduje esančia 2,2 l vandens talpa. 

Nemokama priežiūra besinuomojantiems 

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas. 

Gėrimų savikaina 

Kavos puodelio savikaina – nuo 0, 09 Eur. 

                    

KAVOS APARATO IŠMATAVIMAI 

Aukštis

56 cm

Gylis

49 cm

Plotis

31,5 cm

Svoris

20,4 kg

 

KAVOS APARATO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS 

Įtampa 

220V

 Elektros suvartojimas

1200W

Gėrimų pasirinkimas 

6

3 talpos produktams

1,7 l 

Vandens rezervuaras (2,2 l): 

Pasirinktinai

Mikseriai

Espresso puodelio stovelis 

 

30-50 puodelių per dieną  

 

Gamintojas „Rhea Vendors“ 

 

                 

Servisas 

Nestlé Professional atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis.

Mokymai 

Nestlé Professional arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras. 

Komercinė pagalba 

Nestlé Professional savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava.

Produktai 

Produktus Klientui tiekia Nestlé Professional logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius.

Kokybė 

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų Nestlé Professional Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai Nestlé Professional produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%.

Kliento įsipareigojimai 

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik Nestlé Professional produktus, tiekiamus per Nestlé Professional distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, Nestlé Professional reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.