Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

KAVOS APARATAS NESCAFÉ® ALEGRIA 8/60

Galingesnis ir greitesnis nei atrodo ir užtikrintai gaminantis aukščiausios kokybės kavą Jums, Jūsų svečiams bei klientams. 

8 rūšių kava per trumpą laiką 

 • Kiekis: 8 rūšių kava, 60–80 puodelių per dieną; 
 • Greitis: nuo 9 sekundžių; 
 • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 Eur; 
 • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo. 

Nuo 49 €/mėn 

 • Espresso kava 
 • Juoda kava 
 • Kava su pienu 
 • Latte kava 
 • Cappuccino kava 
 • Cappuccino su šokoladu    
 • Karštas šokoladas su pienu 
 • Maggi vištienos sultinys

             

Patikimas kavos aparatas 

Patikimas kavos aparatas, teikiantis net 8 rūšių populiariausių gėrimų pasirinkimą vienu mygtuko paspaudimu. Idealus didesnėms įmonėms, kavinėms ar viešbučiams – šis vidutinio dydžio aparatas gali lengvai atlikti gerokai už save didesnių prietaisų darbą. NESCAFÉ® Alegria 8/60 gerai atrodo, greitai dirba ir leidžia mėgautis puikia kava visada, kai to norisi. Nemokamai suteiksime meniu, iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai.

Tinka 

Didelėms įmonėms, kavinėms, viešbučiams. 

8 rūšių gėrimai 

60–80 puodelių per dieną. 

Greitis 

Kavos puodelio pagaminimo laikas – nuo 9 sekundžių. 

Priežiūra 

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo. 

Išvaizda 

Jis atrodo taip, kaip dirba: sumaniai, švariai ir skaniai. Šiuolaikiškas dizainas ir visiems žinomas NESCAFÉ® vardas žada tai, ką visada ištęsi – profesionalumą ir kokybę. 

Nemokama priežiūra besinuomojantiems 

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas. 

Pajungimas 

Nuo vandentiekio arba vandens talpos (20 l).  

              

KAVOS APARATO IŠMATAVIMAI 

Aukštis

61,5 cm

Gylis

62 cm

Plotis

46 cm

Svoris

35 kg

 

KAVOS APARATO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS 

Įtampa 

220V

 Elektros suvartojimas

1200W

Gėrimų pasirinkimas 

8

5 talpos produktams

3,5 l ir 1,7 l talpos 

Monetų priėmimas 

Pasirinktinai 

Mikseriai

Espresso puodelio stovelis 

 

60-80 puodelių per dieną 

 

Gamintojas „Rhea Vendors“

 

                     

Servisas 

Nestlé Professional atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis. 

Mokymai 

Nestlé Professional arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras. 

Komercinė pagalba 

Nestlé Professional savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava. 

Produktai 

Produktus Klientui tiekia Nestlé Professional logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius. 

Kokybė 

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų Nestlé Professional Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai Nestlé Professional produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%. 

Kliento įsipareigojimai 

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik Nestlé Professional produktus, tiekiamus per Nestlé Professional distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui. 

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, Nestlé Professional reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.