Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Inovatyvūs maisto ir kavos sprendimai jūsų verslui

„Nestlé Professional“ leis kiekvienam maitinimo paslaugų specialistui pajusti didžiausios pasaulyje maisto ir gėrimų
įmonės palaikymą – įmonės, kuri pasiūlys realius sprendimus, padėsiančius išspręsti jūsų unikalius verslo iššūkius ir galimybes, visada vertindama jūsų požiūrį ir indėlį, siekiant bendro augimo ir sėkmės. Nuo visapusio kavos aparatų sprendimo Jūsų įmonei, dalinimosi vartotojų įžvalgomis naujų meniu idėjų generavimui, iki gerai žinomų ir pamėgtų prekinių ženklų produkcijos skirtos HoReCa segmentui - „Nestlé Professional“ siekia padėti Jums plėsti maitinimo paslaugų verslą.​

 

Nescafe gėrimų sprendimai

Dauguma darbuotojų geria kavą darbo metu, nors jų įpročiai ir skirtingi Nestlé Professional gali pasiūlyti būtent Jūsų įmonei tinkamus kavos aparatų sprendimus. Leiskite savo darbuotojams mėgautis šviežia ir kvapnia kava kiekvieną dieną. O mes pasirūpinsime produktais, technine priežiūra ir kokybišku kavos gėrimu Jūsų puodelyje.

Augalinės kilmės produktai

Su unikaliu „Garden Gourmet®“ produktų asortimentu greitai ir efektyviai galite ruošti gardžius patiekalus tiems, kas nori vartoti mažiau mėsos, bet vis tiek nori valgyti skanų ir patrauklios tekstūros maistą. Svarbiausia tai, kad galite lengvai ir efektyviai pamaloninti savo klientus restorane pasiūlydami šių paklausių patiekalų.

Desertų ingredientai

Su „Nestlé Professional“ produktais, naudojamais ruošiant išsinešti skirtą maistą, galima sukurti kokybišką desertų meniu, teikiantį naujų ir jaudinančių potyrių. Mūsų desertų ingredientai – tai legendinių konditerijos prekių ženklų padažai, užtepai ir priedai, tinkami įvairiausiems desertams.

Prekiniai ženklai​

Nescafe logo
nescafe-dolce-gusto
Lion logo
KitKat logo
After eight logo
Maggi Professional
nestle-docello-logo
Buondi logotipas

Vertės kūrimas​

+

Vertės kūrimas visuomenei yra pagrindinis NESTLÉ® principas. Savo veikloje norime užtikrinti, kad dabartiniai mūsų poreikiai nekeltų pavojaus ateities kartų poreikiams.​

Produktų tobulinimas

+

Mes nuolat stengiamės atnaujinti produktų asortimentą tam, kad galėtumėme patenkinti augančią vartotojų paklausą ir pasiūlyti geriausią sprendimą Jums.