Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.


SLAPUKAI 
 

KAS YRA SLAPUKAI? 

Slapukai yra nedideli teksto failai, išsaugomi kompiuteryje, kai apsilankote svetainėje arba naudojate programą. Jie dažnai naudojami ir yra reikalingi, kad svetainės ar programos veiktų arba kad jų veikimas būtų efektyvesnis. Be to, svetainės arba programos savininkas gali gauti reikiamos informacijos pagal slapukus. 

 

KAIP IR KODĖL NAUDOJAME SLAPUKUS? 

Naudodami slapukus galime patobulinti svetaines arba programas bei jų funkcijas ir geriau suprasti, kaip lankytojai naudoja svetaines arba programas ir jose esančius įrankius bei paslaugas. Be to, pasitelkę slapukus galime pritaikyti „Nestlé“ svetaines arba programas pagal jūsų poreikius, padaryti jas patogesnes, sužinoti klientų nuomonę apie svetaines arba programas (tai padaryti padeda specialūs partneriai) ir pasiekti jus kitose interneto vietose. Slapukų nenaudojame asmeninei informacijai (pvz., jūsų vardui) gauti, tačiau galime susieti slapuko informaciją su asmenine informacija, kurią pateikėte kitais būdais (pvz., bendrojoje svetainėje ir (arba) užsiregistruodami). 

 

KAIP PAKEISTI SLAPUKŲ NUOSTATAS? 

Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje galima keisti slapukų nuostatas. Galite pasirinkti gauti naršyklės įspėjimą prieš priimant slapukus arba nustatyti, kad jie nebūtų priimami, tačiau tokiu atveju negalėsite naudoti visų svetainės arba programos funkcijų. Norėdami sužinoti, kaip atsisakyti slapukų, eikite į naršyklės pagalbos skiltį. Galite apsilankyti įvairiose mūsų svetainių vietose ir naudoti daugumą programų funkcijų net ir nenaudodami slapukų. Jei naudojate skirtingus kompiuterius keliose vietose, nepamirškite naršyklėje pasirinkti norimų slapukų nuostatų. 

 

KOKIŲ TIPŲ SLAPUKAI NAUDOJAMI? 

Toliau esančiose lentelėse pateiktos įvairių slapukų, naudojamų mūsų svetainėje ir (arba) programose, kategorijos ir aprašai. 

 

BŪTINIEJI SLAPUKAI 

Toliau nurodyti slapukai būtini, kad svetainė arba programa galėtų veikti. Be jų svetainė arba programa veiks netinkamai, todėl šiuos slapukus naudojame neatsiklausę jūsų. Tačiau norėdami naudoti visus kitus slapukus turime paprašyti jūsų sutikimo. 
 

Trečioji šalis  Pavadinimas  Paskirtis 
Incapsula  incap_ses_{Proxy-ID}_{Site-ID} visid_incap_{Site-ID} Naudojant šiuos slapukus pagerinamas svetainės veikimas ir padidinamas saugumas. 

 

FUNKCINIAI SLAPUKAI 

Toliau nurodyti slapukai naudojami siekiant pagerinti svetainės arba programos funkcijas. Tai slapukai, kuriuos naudojant įsimenama, kokį svetainės ir (arba) programos turinį žiūrėjote anksčiau, kokį el. pašto adresą ir slaptažodį pateikėte užsiregistruodami svetainėje arba programoje ir pan. Be to, pagal slapukus įsimenamos prekės, kurias anksčiau įtraukėte į „Nestlé“ internetinės parduotuvės pirkinių vežimėlį. Taigi naudodami funkcinius slapukus galime rodyti jus dominantį turinį ir padėti jums taupyti laiką, kurį sugaištumėte iš naujo užsiregistruodami arba įvesdami informaciją vėl apsilankę svetainėje, naudodami programą arba bandydami pasiekti tik nariams prieinamas skiltis. Kai kuriose svetainėse arba programose naudojami slapukai suteikia galimybę išsaugoti jūsų mėgstamiausius receptus, veiklą, balus arba pasiekimus. Be to, naudodami slapukus galime neleisti nepilnamečiams naudotojams atlikti tam tikrų veiksmų. 

 

Trečioji šalis  Pavadinimas Paskirtis
cloudflare  _sm_au_c Naudojamas siekiant greičiau pateikti turinį. 
Flickr  BX, __atuvc, _sm_au_c  Reikalingi, kad būtų galima gauti „Flickr“ paveikslėlius iš „Flickr“ programų sąsajos.
Investis  JSESSIONID  Investuotojų įrankių slapukas. 
AddThis  __atuvc  Šis slapukas reikalingas, kad puslapį bendrinęs ir į jį grįžęs naudotojas galėtų matyti naują bendrinimų skaičių prieš atnaujinant bendrinimų skaičiaus podėlį.
Kaltura  _sm_au_c, sm_au_d Šie slapukai reikalingi, kad būtų galima leisti vaizdo įrašus iškylančiuosiuose languose arba puslapiuose.

 

PIRMOSIOS ŠALIES SLAPUKAI 

Šie slapukai nustatomi svetainėje arba programoje ir juos galima nuskaityti tik toje svetainėje arba programoje. 

 

Trečioji šalis  Pavadinimas  Paskirtis 
Flickr  xb  Reikalingi, kad būtų galima gauti „Flickr“ paveikslėlius iš „Flickr“ programų sąsajos. 
Google Analytics  __utma, __utmb, __utmc, __utmv, __utmz, _utmc  Naudojant šiuos slapukus renkama informacija, kaip lankytojai naudoja svetainę. Atsižvelgdami į šios informacijos ataskaitas galime patobulinti svetainę. Slapukais renkama informacija (svetainės lankytojų skaičius, iš kur lankytojai pateko į svetainę, jų lankyti puslapiai ir pan.) yra anoniminė. 
Webtrends  acookie, _sm_au_c Naudojant šiuos slapukus renkama informacija, kaip lankytojai naudoja svetainę. Atsižvelgdami į šios informacijos ataskaitas galime patobulinti svetainę. Slapukais renkama informacija (svetainės lankytojų skaičius, iš kur lankytojai pateko į svetainę, jų lankyti puslapiai ir pan.) yra anoniminė. 
Twitter  pid  Naudojamas bendrinant turinį „Twitter“. 
Facebook  _sm_au, _sm_au_c, _sm_au_d, c_user, csm, datr, fr, locale, lu, s, xs  Naudojamas bendrinant turinį „Facebook“. 

 

TREČIOSIOS ŠALIES SLAPUKAI 

Šiuos slapukus nustato trečiosios šalys, teikiančios mums įvairias paslaugas, pvz., svetainės ir (arba) programos analizės arba reklamavimo paslaugas. 

 

 

Trečioji šalis  Pavadinimas  Paskirtis 
Accuen Media  uid Tai yra įmonės „AddThis“ slapukai. Ši įmonė teikia svetainėje rodomus bendrinimo socialiniuose tinkluose mygtukus. 
AddThis  di, dt, uid, uit, uvc, anj 
AppNexus  sess, uuid2, anj 
DoubleClick  exchange_uid 
DoubleClick Bid Manager  partnerUID segments_p1 uid acs 
Media6Degrees  cckz, clid, ipinfo, vstcnt, mt_mop
MediaMath  uuid, HRL8, mt_mop 
Resonate Networks RCID RCOUNT
Right Media  testbounce 
Turn  uid
Yahoo!  B