Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Kavos aparatų nuoma

Paruoškite gardžius kavos gėrimus vieno mygtuko paspaudimu

Kavos sprendimai biurams ir darbo vietoms, viešosioms erdvėms, bei maitinimo paslaugų įmonėms.

Kavos aparatų įvairovė
Padėsime išsirinkti

Kiekvienas mūsų kavos aparatas sukurtas skirtingiems poreikiams. Mes kuriame savo klientų džiaugsmui ir patogumui, todėl galime pasiūlyti įvairių kavos aparato tipų, įskaitant aparatus, skirtus tirpios kavos, kavos pupelių arba su šviežiu pienu gaminti.

Gėrimų savikaina nuo 0,09 € už puodelį.

Paruošime naudojimui
Paruošime naudojimui​

Nepakeičiamas kavos aparatas biure ar įstaigoje atsiras beveik nepastebimai. Jūs nuspręsite, kokių gėrimų ir kokio dydžio puodelių norėsite, tuomet aparatą suprogramuosime, atvešime jums ir paruošime naudojimui. Mes pasirūpinsime, kad kavos aparatas būtų paruoštas kuo greičiau.

Kavos aparato nuoma pagal jūsų poreikius.

Apmokysime darbouotojus
Apmokysime darbuotojus​

Mūsų kavos aparatai itin draugiški vartotojams. Jais patogu naudotis ir lengva prižiūrėti – kaip tai daryti nuosekliai parodysime ir išaiškinsime jūsų darbuotojams. Taip pat juos supažindinsime su gėrimams naudojamais produktais – kad kiekvieną dieną lydėtų tobula kava.

Itin paprastas aparatų valdymas ir priežiūra.

Techninė priežiūra
Nemokama techninė apžiūra

Mes rūpinamės, kad jūsų aparatas visuomet veiktų optimaliai. Todėl teikiame nemokamą techninę profilaktiką, kad užtikrintume aparatų ilgaamžiškumą ir aukštą veikimo kokybę. O jei kartais kas nutiktų - gedimus stengiamės pašalinti kuo efektyviau, kad jūs galėtumėte greitai grįžti prie skanios kavos mėgavimosi.

Jūsų sklandžiai kavos pertraukėlei - efektyvus aptarnavimas.

Aukščiausia kokybė
Užtikrinsime aukščiausią kokybę​

Periodiškai atliekame aparatų auditą – nes mums kokybė svarbi tiek pat, kiek jums. Dirbame tam, kad jūsų darbuotojai ir svečiai kiekvieną kartą paspaudę aparato mygtuką mėgautųsi visada atpažįstamu savo pamėgto gėrimo aromato ir skonio deriniu.

Išskirtinis dėmesys gėrimų kokybei.

Padėsime parduoti
Visapusiškas aptarnavimas

Nestlé Professional kavos sprendimai apima viską, ko jums reikia - aukštos kokybės kavą ir ingredientus, kavos aparatų nuomą bei techninį aptarnavimą. O parduodantiems gėrimus galime pasiūlyti papildomus aksesuarus pardavimams didinti (puodeliai, plakatai ar meniu).