Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Kavos aparatų nuoma

Paruoškite gardžius kavos gėrimus vieno mygtuko paspaudimu

Išsinuomoję Nestlé kavos aparatą, Jūs ne tik mėgausitės populiariausia pasaulyje kava, bet sutaupysite pinigų, energijos bei laiko.​

Kavos aparatų įvairovė
Padėsime išsirinkti

Kiekvienas mūsų kavos aparatas sukurtas skirtingiems poreikiams. Mes kuriame savo klientų džiaugsmui ir patogumui, ne lėšų ir energijos švaistymui.​

Gėrimų savikaina nuo 0,09 € už puodelį.

Paruošime naudojimui
Paruošime naudojimui​

Nepakeičiamas kavos aparatas biure ar įstaigoje atsiras beveik nepastebimai. Jūs nuspręsite, kokių gėrimų ir kokio dydžio puodelių norėsite, tuomet mes aparatą suprogramuosime, atvešime jums ir paruošime naudojimui. Nuo skambučio mums iki viliojančio kavos kvapo biure jus skiria tik 5 dienos! Labai skubate? Paskubėsime ir mes. Suprantama, visa tai – nemokamai.

Vos 5 dienos - ir kavos aparatas paruoštas jums.

Apmokysime darbouotojus
Apmokysime darbuotojus​

Mūsų kavos aparatai itin draugiški vartotojams. Jais patogu naudotis ir lengva prižiūrėti – kaip tai daryti nuosekliai parodysime ir išaiškinsime jūsų darbuotojams. Taip pat juos supažindinsime su gėrimams naudojamais produktais – kad kiekvieną dieną lydėtų tobula kava.

Itin paprastas aparatų valdymas ir priežiūra.

Techninė priežiūra
Nemokama techninė apžiūra

​NESCAFÉ® kavos aparatai visame pasaulyje vertinami už patikimumą. Nepaisant to, kiekvieną pusmetį nemokamai atliekame kiekvieno aparato techninę profilaktiką. O jei kartais kas nutiktų – gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

Jei kartais kas nutiktų – gedimus šaliname per 8 darbo valandas.

Aukščiausia kokybė
Užtikrinsime aukščiausią kokybę​

Periodiškai atliekame aparatų auditą – nes mums kokybė svarbi tiek pat, kiek jums. Dirbame tam, kad jūsų darbuotojai ir svečiai kiekvieną kartą paspaudę aparato mygtuką mėgautųsi visada atpažįstamu savo pamėgto gėrimo aromato ir skonio deriniu.

Išskirtinis dėmesys gėrimų kokybei.

Padėsime parduoti
Padėsime parduoti​

Parduodantiems gėrimus rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų parduodamus, specialiai NESCAFÉ® kavai sukurtus papildomus aksesuarus pardavimams didinti (puodeliai, lėkštutės, šaukšteliai, padėkliukai ir pan.).

Tokias komunikacijos priemones kaip plakatai ar meniu, padovanosime nemokamai.​