Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

KAVOS APARATAS NESCAFÉ® LARHEA EC V+

Naujoji laRhea eC V+ elegantiška, išmani, itin lengvai valdoma bei kompaktiška įranga atskleidžianti geriausias kavos pupelių savybes jūsų puodelyje.  

 • Kiekis: 12 gėrimų, iki 40 puodelių per dieną
 • Greitis: 40–46 sekundės
 • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 EUR
 • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Tereikia ištuštinti talpą su kavos tirčiais bei nustatyti automatinio skalavimo funkciją.

  Nuo 49 €/mėn

 • Espresso kava 
 • Juoda kava 
 • Kava su pienu 
 • Latte kava 
 • Cappuccino kava 

       

Elegantiškas, lengvai valdomas bei kompaktiškas 

NESCAFÉ® LaRhea eC V+ – elegantiškas, lengvai valdomas bei kompaktiškas. Idealus nedideliems biurams ar kavinukėms, kur išgeriama apie 40 puodelių kavos per dieną. Dirba nuolat skubančių žmonių ritmu – norimas kvapnios kavos puodelis jūsų rankose bus per keletą sekundžių. Kokia tai bus kava? Rinksitės iš 12 rūšių: sodrus espresso, juoda kava, švelnūs kavos gėrimai su pienu ar tiesiog karštas vanduo. Bet kuriuo atveju tai bus išties skanu ir kokybiška. Kavinėms pasiūlysime popierinių NESCAFÉ® puodelių, nemokamai – meniu iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai. 

Inovatyvus kavos aparatas 

Apdovanojimus laimėjusi, patentuota Variplus technologija yra sistema sudaryta iš trijų komponentų – Variflex, Varigrind bei Varitherm – kuri užtikrina idealų kavos pupelių malimą, suspaudimą, vandens kiekį bei temperatūrą, leidžiant personalizuoti parametrus kiekvienam gėrimo pasirinkimui. 
 

Varigrind® 

kavos malūnas adaptuojasi prie per laiką natūraliai nusidėvinčių geležčių, taip užtikrindamas stabilų kavos malimą bei sumažindamas techninio apsilankymo būtinybę. 
 

Variflex® 

suspaudžia sumaltas kavos pupeles taip, jog išgaunama kava yra tobulai subalansuoto skonio su tiršta aukso spalvos krema. 
 

Varitherm® 

indukcinė šildymo sistema sumažina energijos suvartojimą bei nukalkinimo poreikį tuo pačiu įgalindama nustatyti norimą temperatūrą kiekvienam kavos gėrimo pasirinkimui. 
 

Tinka 

Nedideliems biurams ar kavinukėms. 
 

12 rūšių kava 

iki 40 puodelių per dieną. 
 

Greitis 

Juodos kavos puodelis pagaminamas per 40–46 sekundes 
 

Priežiūra 

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Tereikia ištuštinti talpą su kavos tirčiais bei nustatyti automatinio skalavimo funkciją. 
 

Išvaizda 

Jis atrodo taip, kaip dirba: sumaniai, švariai ir skaniai. Šiuolaikiškas dizainas ir visiems žinomas NESCAFÉ® vardas žada tai, ką visada ištęsi – profesionalumą ir kokybę 

Pajungimas 

Nuo vandentiekio arba vandens talpos (20 l). 
 

Nemokama priežiūra besinuomojantiems 

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas. 
 

Gėrimų savikaina 

Kavos puodelio savikaina – nuo 0,09 Eur. 

      

KAVOS APARATO IŠMATAVIMAI 

Aukštis

55,8 cm

Gylis

55,1 cm

Plotis

31,8 cm

Svoris

29,4 kg

 

KAVOS APARATO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS 

Įtampa 

230V

 Elektros suvartojimas

3000W

Gėrimų pasirinkimas 

12

3 talpos produktams

Pupelių: 0,7kg 

Vandens rezervuaras 

Pajungimas nuo vandentiekio arba vandens talpos (pvz: 20L)

Mikseriai

Kavos malūnas 

1

Espresso puodelio stovelis 

 

40 puodelių per dieną 

 

Gamintojas „Rhea Vendors“

 

       

Servisas 

Nestlé Professional atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis. 

Mokymai 

Nestlé Professional arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras. 

Komercinė pagalba 

Nestlé Professional savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava. 

Produktai 

Produktus Klientui tiekia Nestlé Professional logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius. 

Kokybė 

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų Nestlé Professional Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai Nestlé Professional produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%. 

Kliento įsipareigojimai 

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik Nestlé Professional produktus, tiekiamus per Nestlé Professional distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui. 

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, Nestlé Professional reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.