Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Kepyklėlės

Kavos aparatų nuoma kepyklėlėms: kodėl verta ir ką turite žinoti?

Kepyklėlė be kavos aparato –  beveik taip pat sunkiai įsivaizduojamas konceptas kaip ir kepyklėlė be kruasanų. Ir nors atrodytų, kad kavos aparato nuoma, o ne pastovus įrenginys, kepyklėlėse ar panašiose maisto įstaigose – kiek keistokas reiškinys, visgi, yra daug svarių priežasčių šį aparatą nuomotis. Tad šiame gide Nestlé Professional komanda dalinasi savo žiniomis, kada ir kodėl kepyklėlių savininkams verta nuomotis, o ne pirkti kavos aparatus, bei į kokius kriterijus reikėtų atkreipti dėmesį.  

Planuojate atidaryti savo kepyklėlę? 

Visų pirma – sveikiname. Antra – leiskite mums padėti optimizuoti jūsų procesus. Verslo steigimas lydimas ne tik euforijos, bet ir galybės kaštų. Tad pradžioje ypač svarbu gerai apgalvoti, kaip juos protingai paskirstyti. 

Naujas kavos aparatas – itin brangi kepyklėlės ar kavinės įranga, o ką jau kalbėti apie galimus gedimus, naujų kavos aparato dalių paiešką ir to lydimą frustraciją… Štai į pagalbą ir skuba kavos aparatų nuoma. Kavos aparato nuoma ne tik kainuoja mažiau, nei naujo aparato pirkimas, bet ir ištikus gedimams jie pašalinami tuoj pat kavos aparatą nuomojančios įmonės.

Be to, kartu su Nestlé Professional komandos pagalba galėsite sudaryti ir savo kepyklėlėje ruošiamos kavos meniu bei atrasti jums efektyviausias marketingo priemones, kad jūsų verslo pradžia būtų kuo sklandesnė!

Jeigu jūsų nuolatinis kavos aparatas sugedo… 

Įsivaizduokite tokią situaciją. Jūsų kepyklėlė sulaukia didelio lankytojų srauto – ypač pietų pertraukos metu, kuomet biurų darbuotojai pas jus užsuka išgerti popietinės kavos puodelio ir pasisemti jėgų likusiems dienos darbams. O jūsų kavos aparatas sugenda…

merginos geria kavą kavinėje

Jums reikia ieškoti patikimų specialistų, o ir pats taisymas užtruks neaišku kiek laiko. Kaip išvengti jūsų verslo veiklos trikdžių? Reaguoti reikia greitai. Kaip ir neprarasti siūlomos kokybės bei jus jau pamėgusių klientų. Štai į pagalbą ir vėl skuba kavos aparatų nuoma.

Nestleprofessional.lt komanda kavos aparatą nuomai jums gali paruošti per 5 dienas. Ar net greičiau, jei labai skubate. Žinoma, tai ne idealiausias variantas, bet patikimas. Norite dar efektyviau?

… Galbūt jį reikėjo nuomotis…

virtuvė

Nuomojantis kavos aparatą iš Nestleprofessional.lt, jūs gaunate garantiją, jog jei ir kartais kas nutiktų – gedimus pašalinsime per 8 darbo valandas. Tai reiškia, jog galėsite ramiai miegoti, nes jūsų klientai net nepajus, jog kažkas nutiko ir jau sekančią dieną po gedimo galės vėl mėgautis savo mylimiausiu cappuccIno ar kitu kavos gėrimu. 

…Nes jam ir nebūtų kaip sugesti

Mes suprantame, kad kokybė ir greitis – turi eiti koja kojon. Tad mes ne tik greitai sprendžiame kilusius kavos aparatų gedimus, bet ir darome viską, kad jų išvengtume. Kiekvieną pusmetį savo klientams nemokamai atliekame jų nuomojamų kavos aparatų techninę profilaktiką. Nepamirštame ir žmogiškųjų faktorių.

Mūsų kavos aparatai visame pasaulyje vertinami ne tik dėl jų patikimumo, bet ir dėl lengvo naudojimosi. Siekdami užtikrinti visapusiška sklandumą, apmokome jais besinaudosiančius darbuotojus. Nuosekliai ir aiškiai išdėstome kavos aparatų veikimo ir priežiūros principus, kad būtų išvengta nesusipratimų, kurie potencialiai gali virsti gedimais.

Išsinuomokite kavos aparatą savo kepyklėlei jau dabar!

Kavos aparato nuoma internetu

pieno ruošimas

Gyvename laikais, kai vakarienei galime užsisakyti pomidorų internetu dar būdami darbe ir juos rasti prie savo durų grįžę namo. Tas pats ir su kavos aparatų nuoma. Mūsų puslapyje, atlikę galite lengvai ir greitai išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį kavos aparatą ir negaišdami savo brangaus laiko jį užsisakyti internetu.
 

Kavos aparatų tipai: ką siūlome?

Granuliniai kavos aparatai

Jei kavos paruošimo greitis – vienas iš pagrindinių faktorių renkantis kavos aparatą, granulinis kavos aparatas – jūsų favoritas. Šie aparatai ne tik greitai paruošia kavą, bet ir jų priežiūra – itin paprasta. Jūsų darbuotojams nereikės galvoti apie nuolatinį kavos aparato valymą ar naudoti daug priemonių – prieš išeinant namo, jie tiesiog nakčiai nustatys automatinio skalavimo funkciją.

Pupeliniai kavos aparatai

Galite rinktis ir pupelinį kavos aparatą. Jie kavą paruoš kiek lėčiau nei granuliniai kavos aparatai, bet ko vertas vien kavos pupelių malimo garsas ir sklindantis aromatas, kuris iškart teigiamai nuteiks jūsų klientus laukiantiems dienos darbams. Tiesa, šių aparatų priežiūra sudėtingesnė – jūs turėsite nuolat valyti tirščius bei pildyti produktus. Na, bet juk tai taip ar taip – neišvengiama kepyklėlių ar kavinių darbuotojų kasdienybė. Gera žinia ta, jog Nestlé Professionals komanda mielai jūsų darbuotojams praves mokymus, kad prižiūrėti kavos aparatą būtų lengva ir smagu.

Kavos aparatų nuoma = platus kavų pasirinkimas

kavos puodelis ant stalo

Nuomuodamiesi kavos aparatą galėsite patenkinti visus populiariausius kavos mylėtojų norus lygiai kaip ir turėdami nuolatinę kavos ruošimo įrangą. Charakteringasis Espresso, daugelio favoritas cappuccino ar švelnioji latte… Nestlé Professional nuomojami kavos aparatai gali paruošti net 6–12 rūšių gėrimus! Be to, esant poreikiui, mūsų komanda siūlo galimybę redaguoti gėrimų receptūras, galime patarti ir nuotoliniu būdu (telefonu). 

Kiek kavos aparatų jums reikės?

Nuspręsti, kiek kavos aparatų jums reikės, galite apskaičiuodami vidutinį jūsų kepyklėlės lankytojų skaičių. Jei kepyklėlę dar tik ruošiatės atidaryti, stebėkite konkurentus ir pabandykite nustatyti vidutinišką lankytojų srautą ir pagal jį apskaičiuokite, kelių kavos aparatų jums reikės. Pavyzdžiui, jei kepyklėlėje ryto metu apsilanko apie 60 žmonių, jums kuo puikiausiai tiks pupelinis kavos aparatas NESCAFÉ® ATP60 E. Per 40–46 sekundes jis paruoš ypač aromatingą kavą.

Kodėl verta rinktis nestleprofessional.Lt?

  • Turime 80 metų tarptautinės patirties.
  • Mūsų produktų prekės ženklas (NESCAFÉ®) – vertinamas visame pasaulyje.
  • Lietuvoje mumis pasitiki 120 įmonių.
  • Mes jums padėsime pasiekti maksimalų veiklos ir kaštų efektyvumą – mūsų kavos gėrimų savikaina nuo 0,09 € už puodelį.
  • Mūsų sprendimas – visapusiškas: aukštos kokybės produkcija (įskaitant skrudintas kavos pupeles), kavos aparatai (nepriekaištingi gėrimai vieno mygtuko paspaudimu), kitos paslaugos (individualūs komerciniai pasiūlymai, techninė kavos aparatų priežiūra (suteikiama per 8 darbo valandas), darbuotojų apmokymai).
  • Padėsime parduoti. Galime suteikti specialiai NESCAFÉ® kavai sukurtus papildomus aksesuarus pardavimams didinti (puodeliai, lėkštutės), plakatus ir meniu.
  • Mielai padėsime sudaryti gėrimų meniu ir patarsime, kiek ir kokių produktų jums geriausia įsigyti.
  • Pasiūlysime lanksčią bendradarbiavimo sutartį jūsų patogumui.

Išsinuomokite kavos aparatą savo kepyklėlei jau dabar!