Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

KAVOS APARATAS NESCAFÉ® FTS60 E

Kavos aparatas sukurtas taip, kad padėtų nuo pat pirmos dienos: paprastas valdyti, lengva valyti ir puikus pasirinkimas įmonėms ieškančioms aukštos kokybės kavos aparato.  

 • Kiekis: iki 48 gėrimų, 60-80 puodelių per dieną. 
 • Greitis: 15-25 sekundės. 
 • Gėrimų savikaina: nuo 0,09 Eur.
 • Priežiūra: nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Tereikia ištuštinti talpą su kavos tirčiais bei nustatyti automatinio skalavimo funkciją 

Nuo 59 €/mėn

 • Espresso kava 
 • Lungo kava
 • Americano kava 
 • Cappuccino kava 
 • Latte kava 
 • Mocha kava
 • Karštas šokoladas
 • Karštas šokoladas su pienu 
 • Pienas 
 • Karštas vanduo 

             

Patikimas kavos aparatas 

Naujasis NESCAFÉ® FTS60 E su jutikliniu ekranu, kuris leidžia lengvai pasirinkti puodelio dydį ir kavos stiprumą, kad patenkintų kiekvieno skonį. Kavos aparatas idealus didesnėms įmonėms, kavinėms ar viešbučiams – šis inovatyvus, išmanus aparatas dirba nuolat skubančių žmonių ritmu – norimas kvapnios kavos puodelis jūsų rankose bus per keletą sekundžių. Gerai atrodo, greitai dirba ir leidžia mėgautis puikia kava visada, kai to norisi. Nemokamai suteiksime meniu, iškabų ir kitos vaizdinės medžiagos jūsų rinkodarai. 

Tinka 

Didelėms įmonėms, kavinėms, viešbučiams. 

12 rūšių gėrimai 

60–80 puodelių per dieną. 

Greitis 

Kavos puodelio pagaminimo laikas – nuo 9 sekundžių. 

Varigrind® 

kavos malūnas adaptuojasi prie per laiką natūraliai nusidėvinčių geležčių, taip užtikrindamas stabilų kavos malimą bei sumažindamas techninio apsilankymo būtinybę. 

Variflex® 

suspaudžia sumaltas kavos pupeles taip, jog išgaunama kava yra tobulai subalansuoto skonio su tiršta aukso spalvos krema. 

Varitherm® 

indukcinė šildymo sistema sumažina energijos suvartojimą bei nukalkinimo poreikį tuo pačiu įgalindama nustatyti norimą temperatūrą kiekvienam kavos gėrimo pasirinkimui. 

Priežiūra 

Aparatas nereikalauja daug priežiūros ar papildomų valymo priemonių. Jums nereiks valyti kavos tirščių, o automatinio skalavimo funkciją nustatysite išeidami nakčiai namo. 

Išvaizda 

Jis atrodo taip, kaip dirba: sumaniai, švariai ir skaniai. Šiuolaikiškas dizainas ir visiems žinomas NESCAFÉ® vardas žada tai, ką visada ištęsi – profesionalumą ir kokybę. 

Nemokama priežiūra besinuomojantiems 

Instaliuosime, suprogramuosime jūsų pasirinktus gėrimus, o kartą į pusę metų atliksime profilaktinę apžiūrą. Techninius gedimus šaliname per 8 darbo valandas. 

Pajungimas 

Nuo vandentiekio arba vandens talpos (20 l). 

           

KAVOS APARATO IŠMATAVIMAI 

Aukštis

66,8 cm

Gylis

56,8 cm

Plotis

42,2 cm

Svoris

39,7 kg

 

KAVOS APARATO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS 

Įtampa 

230V

 Elektros suvartojimas

3000W

Gėrimų pasirinkimas 

48

4-5 talpos produktams

Pupelių: 0,7kg 

Vandens rezervuaras 

Pajungimas nuo vandentiekio arba vandens talpos (pvz: 20L)

Mikseriai

2 

Kavos malūnas 

1

Espresso puodelio stovelis 

 

Ekranas: 

Jutiklinis (Touch Screen)

60-80 puodelių per dieną   

 

Gamintojas „Rhea Vendors“ 

 

              

Servisas 

Nestlé Professional atstovai reguliariai atlieka Įrangos generalinio valymo ir visapusiško serviso darbus bei remontą. Serviso ir valymo darbai apima išimtinai tik Įrangą ir jos dalis. 

Mokymai 

Nestlé Professional arba jo serviso atstovas Įrangos montavimo metu apmoko atsakingą Kliento atstovą, kaip naudotis Įranga bei atlikti kasdienines ir savaitines valymo procedūras. 

Komercinė pagalba 

Nestlé Professional savo Klientams siūlo nemokamas komercines priemones ir padeda pasiekti didesnį veiklos bei kaštų efektyvumą. Prekiaujantiems kava, nemokamai siūlome šias komercines priemones: kas ketvirtį ruošiamus sezoninės kavos plakatus, gėrimų meniu ir reklaminius lipdukus kavai išsinešimui. Šių priemonių dėka, lengviau atkreipsite vartotojų dėmesį, paskatinsite pasimėgauti kvapnia kava. 

Produktai 

Produktus Klientui tiekia Nestlé Professional logistikos partneris. Klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės kavą, pieno ar šokolado miltelius, bet taip pat viską, ko reikia prekiauti kava išsinešimui: įvairių dydžių stilingus vienkartinius popierinius puodelius, plastmasinius maišiklius ir dangtelius. 

Kokybė 

Kiekvienas kavos gėrimas turi specialų Nestlé Professional Šveicarijos padalinyje nustatytą dozavimą – kavos receptą, sukurtą išskirtinai NESTLÉ PROFESSIONAL produktams. Kiekvienam pasirinktam puodelio dydžiui pritaikomas skirtingas dozavimas, tad nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gersite mūsų kavą, visur ji turės tokį patį puikų skonį. Garantuojamas dozavimo derinimo tikslumas yra +/-15%. 

Kliento įsipareigojimai 

Klientas įsipareigoja Įrangoje naudoti išskirtinai tik Nestlé Professional produktus, tiekiamus per Nestlé Professional distribucijos partnerį bei įsigyti kiekvieną mėnesį ne mažiau kaip sutartyje nurodytą kiekį, tenkantį vienam Įrangos vienetui. 

Klientas įsipareigoja Įrangą eksploatuoti pagal naudojimo instrukciją ir taisykles, Nestlé Professional reikalavimus ir standartus. Klientas įsipareigoja užtikrinti Įrangos valymą ir kasdienę priežiūrą.